AMAÇ VE İLKELER

Atf system kuruluşundan bu yana insan ihtiyaçlarına uygun fikirlerine olgun fikirlerindeki değişikliklere ise hazır bir model oluşturmaya çalışmıştır.Bu yüzden ‘’Müşterilerimiz ekmek teknemizdir’’ görüşünü ana gayesi edinmiştir.

MÜŞTERİLERİMİZ EKMEK TEKNEMİZDİR

Atf System olarak ’’müşteri odaklı’’ çalışarak müşteri isteklerine uygun kaliteyi,doğru uygulamayı sunmaktayız.
Panjur Sistemleri , Otomatik kapı , Fotoselli Kapı , Ameliyathane Hermetik Kapılar , Garaj Kapısı , İşyeri Kepenkleri ,  Uzaktan Kumandalı Bahçe Kapısı Motorları , Uzaktan Kumandalı Otopark Bariyer Sistemleri , Fabrika ve Depo Kapıları , Hızlı Branda Kapılar , Yangın Kapıları sektöründe güven ve konforu sağlayan en önemli araç teklonolojidir.Teknolojiye adapte olmamız ATF’nin yenilikçi yanını oluşturmasında katkı sağlamaktadır.


YENİLİKÇİ ÜRÜN

Dünyamız artık iletişim çağının doruklarında.İletişimin bu denli hızlı olması yeni olan her şeyi çok çabuk yayılmasını sağlıyor.Bu yüzden küresel düzende hayatı ve insanı kolaylaştıran her türlü değişimi yakından takip ediyoruz.Yenilikleri yakalamak için yurt dışındaki fuar,konferans ve toplantılara aktif katılım gösteriyoruz.Bu sayede Türkiye pazarına hiç girmemiş ancak yurt dışında popüler markaları sektöre kazandırmayı hedefliyoruz.Ürünlerimizde kaliteyi oluşturan dayanıklılığı artıran unsurları önceliğimizde ilk sıraya koyarak ATF SYSTEM’in kalıcılığını sağlamlaştırıyoruz.Yenilikçi yanımızla yeni ürünleri rekabetçi fiyatlarla tanıtmamız sektördeki monopolcü oluşumların önünü keserek  fiyatların yukarı yönlü artmasını engelleyerek tüm Türkiye’de kullanıcı memnunuyetini arttırıcı etki yapmamızı sağlıyor.


AR-GE

 

’’En kusursuz görünen sistemlerin dahi hataları olabilir.Kusurları minimize etmek ar-geye önem vermekten geçer.’’Görüşünü kilit bir nokta olarak benimsiyoruz.Ar-ge çalışmalarına ciddi zaman harcamakta maddi kaynak ayırmaktayız.Bünyemizde ki tecrübeli çalışanlarımızın test sürecini tamamlamaları ve onay vermeleri  halinde müşterilere sunulmaktadır.

Ar-ge çalışmalarında yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarımızla olan temaslarımız,bayi fikirleri ve montaj tecrübemizin yeri yadsınamaz.

Ar-ge’de  Kusurları en aza indirerek kaliteyi profesyenel bir biçmde sunmak ve ATF SYSTEM’in kullanıcılarına  katma değerili çözümleri hissettirmektir.


ESNAF AHLAKI

Modern teknolojiyi yakalamak için yenilikçi yanımızı büyüklerimizden öğrendiğimiz;

Drüstlük ,
Müşterilere karşı sorumluluk,
Çalışanlara karşı sorumluluk,
Rakiplere saygı,
Çevreye duyarlılık,
Yasalara uyum,
prensiplerimizden ödün vermeden tamamlamaktır.


BAYİ AĞI

Türkiye de ve yurt dışında hızla yayılan bayi ağımızda ATF SYSTEM hizmetini gerçekleştirebilen bayilerle çalışmak önceliğimiz olmaktadır.Bayilerimiz bizi temsil ettiği için iş ortaklarımızdır.İş ortaklarımızla;

1-)Sinerji oluşturmak

2-)Çalışma uyumunu yakalamak

3-)Çatışma yerine iş birliğini sağlamak

4-)Fikir alışverişi ve sosyal ilişkilerin artırılması için toplantı,gezi ve konferanslar ile kaynaşmayı sağlamaktır.


ATF SYSTEM OTOMATİK KAPI SEKTÖRÜNDEKİ GÜCÜNÜ :

Kalifiyeli müşterilerinden
Profosyenel çalışanlarından
Donanımlı bayilerinden
Mali dsiplininden
Finansal istikrarından
Güçlü yurt dışı ve yurt içi tedarikçilerinden sağlamaktadır ...